Pragne uspokoić niektórych- ząb sie nie rusza, a tym bard

PostWys³any: Wto 7:17, 25 Mar 2014    Temat postu: Pragne uspokoić niektórych- zÄ…b sie nie rusza, a tym bard

W kupie razniej [link widoczny dla zalogowanych] 2zł kosztuje kilka pasemek, ale naprawde gorąco polecam!! Oba leki brałam na dobę przed zabiegiem, Exacyl już mogę odstawić, bo krwawiłam tylko po zabiegu, ale nawet nosa porządnie wysmarkać się nie dało żeby nie krwawiło dziąsło
2.
Na głowie okropny nieład, kok spięty - po kilku sekundach zjeżdzał mi na kark, całość wyglądała po prostu brzydko, niechlujnie!

Nie ma mnie w Polsce i bardzo trudno zorganizować mi wszystko jak trzeba. [link widoczny dla zalogowanych] I to był koniec, normalnie film mi się urwał.

ja stosunkowi przerywanemu w jakiekolwiek dni mówie stanowcze NIE, szkoda tylko że po fakcie... Trzymam kciuki. ja przez rok mam zakaz, ze względu na jodowanie, ale Ty?? proszę o informacje megaupload od kilku dni szaleje spróbuj później albo za dzień,dwa [link widoczny dla zalogowanych]
do tej pory nie narzekalam na brak znajomych.... brawo Pozdrawiam!! Razno było ok, bolało ale dało się wytrzymać, postarałam się przespać cały dzień żeby nie czuć bólu. u mnie stwierdzono toksoplazmozę oczną wrodzoną w wieku 6 lat, dziś mam 26 i reemisję przy tym pierwotniaku nie można nigdy być pewnym co zdarzy się w przyszłosci ale nie ma też co panikować , na prawym oku mam sporą bliznę w związku z czym bardzo słabo nim widze właściwie czytam lewym ale to nie był dla mnie problem żeby studiować i pracować - człowiek jest istotą ewolucyjną i ma duże zdolnośći przystosowawcze do przeciwnośći losu Chciałam zapytać czy wśród osób czytających to forum jest jakaś dziewczyna z toxo oczną która urodziła dziecko. najgorsze jest to ze dopiero miesiac temu dostalam prace, wiem ze musze sie wykazac, byc skoncentrowana na maxa a tymczase..ja wciaz mysle o spaniu nie sypiam w dzien, jak juz zasne w nocy to..nad ranem i kiedy dzwoni budzik jestem totalnie zdezorientowana, oczy czerwone, glowa mnie boli..zycie z bezsennoscia to nie zycie!!! co robic w tych włosach czuje sie okropnie jestem blada i wogóle jest bllleeee..
Marcia wytrzymamy!!!
Zrobiłam test - był negatywny.
Rozbolała mnie niesamowicie glowa, zdretwiala mi lewa reka , nie widzialam prawie na oczy , potem zdretwaiala mi lewa strona twarzy w tym język ,a co gorsza stracilam świadomość , nie wiedziałam ,np.
podwyższone ciśnienie krwi;