PostWysłany: Wto 6:39, 25 Mar 2014    Temat postu: http://www.artess.pl/sklep/

POZDRAWIAM. [link widoczny dla zalogowanych] Cięcie dziąsła , wyłamywanie i piłowanie kości z podważaniem zęba spoko. u mnie trwa on zwykle 10-20 min.i bardzo mi się to podoba.
A wy się dziwicie 60 cm jakby to było coś niezwykłego.
Dziewczyny od paru dni bardzo swedzi mnie rana i roi sie czerona około?

Male pytanie. [link widoczny dla zalogowanych] postanowilam nalozyc dekoloryzotor pasemkami ale chycilo mi tylko na odrostach wygladalam ja czarownica hehe na nastepny dzien kupilam zwykla brazowa farbe i zafarbowalam po to by nie bylo widac na tych odrostach blad jajka!!!!!!!!

i wcale nie czuje sie przez to infantylnie, kolor jak kazdy inny, a powiem, ze nawet ladny macie jakies problemy z uogolnianiem i stereotypami to tak jak ja bym powiedziala ze ci co chodza na czarno to metalowcy albo satanisci nawet ale nie wiem na jaki kolor .. Tutaj znajdziecie kilka ciekawych i skutecznych (moim zdaniem) ćwiczeń: nigdy ze źle ubranym i wyglądającym biustem nie będziecie wyglądać atrakcyjnie kurcze jestes pewna ? [link widoczny dla zalogowanych]
Wielonienanycone kwasy tłuszczowe omega-3 hamują rozwój raka wątroby, donoszą naukowcy podczas dorocznego zjazdu Amerykańskiego Towarzystwa Badań nad Rakiem (American Association for Cancer Research). Po co wam kobietki przepis. Często czuję niemożność przerwania jedzenia, jednocześnie doświadczam uczucia wstydu i nienawiści z powodu nadmiernego apetytu, oraz przejadania się. Interesuje sie Ezoteryka, Parapsychologia, uzdrawianiem, Reinkarnacja, Pozytywnym mysleniem i wieloma innymi tematami. Powiedział, że nie będzie brał udziału w tej sprawie. Boję się ze może to już jest coś gorszego a nie tylko mięśniaki. Teraz zauwazylam ze mam jakis taki dziwny, raczej nieregularny i mniej obfity okres (wczesniej latami 28 dni jak w podreczniku ginekologii) i przed dwoma cyklami cyste.
Witam 2 miesiące temu zafarbowałam włosy na jasny blond z natury jestem ciemną blondynką.