Forum Olsztyski Klub Linuksa Strona Gwna Olsztyski Klub Linuksa

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UytkownicyUytkownicy   GrupyGrupy   GalerieGalerie   RejestracjaRejestracja
 ProfilProfil   Zaloguj si, by sprawdzi wiadomociZaloguj si, by sprawdzi wiadomoci   ZalogujZaloguj

Ewa Gawryluk

Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastpny temat
Autor Wiadomo

Doczy: 25 Sty 2014
Przeczyta: 0 tematw

Ostrzee: 0/5
Skd: Finland

PostWysany: Pon 3:06, 24 Mar 2014    Temat postu: Ewa Gawryluk

powodzonka!!! [link widoczny dla zalogowanych]
ci już zleciało??
Technotronic
Nie!

akryl i zel niszcza tak samo plytke paznokcia, bo jest to ingerencja ciala obcego! [link widoczny dla zalogowanych] Moją zmorą jest brzuch i to z niego chciałabym głównie spalić tłuszcz.

Rodziłam pół roku temu w Klinice dr Arciszewskiego i jestem bardzo zadowolona. rzeczywiscie poszlam do fryzjera i zrobilam profesonalnie jka powinno byc...farbowlam na ciemno wiec nie miam nibdy problemu teraz sie chyba pomylilam iz mozna tak tez traktowac jasne wlosy....fryzjera powiedzila ze farby londy maja zblizony sklad do prof i ladnie wychodza(?) ale jednak fryzjerska to fryzjersk farba. a inne leki No coz dzis obejrzymy final w tym 1/4 uczestnikow z bylego ZSRR, 3 z bylej Jugoslawi...hmm ciekawe jak beda sie wzajemnie te panstwa adorowac-punktowac. I niech nikt się nie cieszy, że po ciągłej swojej dłubaninie w paluchach na miesiąc ma spokój - bo to błędne koło, a kiedyś sobie nie poradzicie i wtedy zostanie Wam już tylko chirurg! [link widoczny dla zalogowanych]
Moja dobra rada : Rano zadzwoniłam do mojego lekarza - krzyczał głośniej niż ja Wizytę mam w środę - 26.06. Ja mam takie właściwie to dla ładnych pleców je kupiłam bo zawsze miałam problemy ze skóra i wypryskami :/ rzeczywiście poszaleć sie nie da .... Siemka!Ja też mam problem z wrastającymi paznokciami raz miałem robiony zabieg wtedy paznokieć wrósł się u lewego kciuka nogi a teraz wrasta się u prawego.Ale uważam że zabieg chirurgiczny to głupi pomysł ponieważ po zdjęciu szwów palca nie można dotknąć przez rok bo boli.Bardzo proszę o pomoc ponieważ gram w klubie piłkarskim i muszę jakoś to wyleczyć.Mam używać żelu?polewać riwanolem?czy może wkładać nitkę między palca a paznokcia?BŁAGAM O SZYBKĄ ODPOWIEDŻ. ja też mam wesele w sierpniu tylko przyszłego roku ale na 150 osób i 2 dniowe i kucharka zaproponowała na 2 dni 40 placków i ma jeszce zostać na tzw szyszke Ja również mam orbitreka magnetycznego, staram się ćwiczyć codziennie po 30 min. bez Rp to tylko ziołowe - na mnie przed egzaminami działała [link widoczny dla zalogowanych] zapach trochę nie ten, ale skutek był natomiast ostatnio lekarz przepisał mi nasen - na początku byłam jak pijana, ale w końcu usypiam!!!
Kurcze ja czuję się normalnie, może mniej ciągnie mnie do jedzonka, no i faktycznie pić mi się ciągle chce, ciągle mam sucho w ustach.

Post zosta pochwalony 0 razy
Powrt do gry
Wywietl posty z ostatnich:
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Olsztyski Klub Linuksa Strona Gwna -> Spotkania Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)

Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach

fora.pl - za wasne forum dyskusyjne za darmo