A jak wlatuje z woda syf z jelita grubego do niego to to nie

PostWysłany: Pon 2:28, 24 Mar 2014    Temat postu: A jak wlatuje z woda syf z jelita grubego do niego to to nie

A pamiętacie zespół LASKOVYJ MAJ - piosenkę Biełyje rozy?? [link widoczny dla zalogowanych] Oprócz tego lekkiego skurczu kilka razy dziennie mam dziwne kłucie w rożnych częściach brzucha i dlatego się martwię, że ze mną coś nie tak.....
1500kca, więc nie za zbytnio
i ciagle mysle o tamtych uniesieniach czasami mam ochote raz chociaz raz jeszcze to poczuc,hmm i to jest sila charakteru..

Nie mam ochoty na kawę ani papierosa, wypilam sok wyciśnięty z pomaranczy na poczatek, na pół z wodą. [link widoczny dla zalogowanych] mam nadzieję że z biegiem czasu ujrzę na wyświetlaczu wagi liczbę 68

Witajcie.. Długo ją to trzymało. Nie będę się tu powtarzać, bo już kiedyś pisałam o tym na tym forum, jeśli zechcesz to odnajdziesz i przeczytasz te wypowiedzi, ale w skrócie powiem Ci, że gdy byłam małym dzieckiem lekarze stwierdzili, że nie będę normalnie chodzić jak inne dzieci. Dziewczyny napiszcie jak Wy się czujecie, bo ja mimo że niedługo będzie miesiąc od operacji nadal czuję się niezbyt, codziennie boli mnie głowa, to są wielkie brednie i jeżeli się ktoś niezna to niech nie wyraża swoich opini !!!!!!!!!!! [link widoczny dla zalogowanych]
Mam pytanie czy przy operacji jest narkoza czy głupi Jaś (ja to znam pod nazwą blokada- znieczulenie i w czasie operacji jest się swiadomym, ale nic się nie czuje..), czy moze mozna wybrac? odp na [link widoczny dla zalogowanych] W ofercie również wypełnianie zmarszczek od 550 ( lwia zmarszczka), od 790 zł (bruzda nosowo - wargowa). Mozesz miec uczucie jakby ci jezyk zdretwial Swiezy oddech pozostaje na dlugo... Figura super: Dlatego tak na moje oko możesz być spokojna, starczy wytrwać te pare tygodni i prawdopodobnie będzie po problemie Ile właściwie zamierzasz głodować? Tzn w sumie to dzis doladowalam 0.8 ml czegos co sie zwie Hydra fill numer 3, w Polsce nie udalo mi sie tego znalezc, wstrzyknieto mi w kontury.
wymyślić, wyobrazić sobie coś zgodnie z własną wolą, z własnym pragnieniem;
Stopniowo zwiększam wysiłek.
Polecam - Klientka (stała)
Dzieci nie chciały wyjść.