xD

PostWysłany: Czw 11:47, 27 Mar 2014    Temat postu: xD

Maciej Zakościelny, Paweł Małaszyński, Piotr Najsztub, Marcin Bosak, i ten co gra Grzesia w Na Wspólnej [link widoczny dla zalogowanych] JA bylam na badaniach usg pierwszy raz bo sie robilo balam sie strasznie wole isc 100 razy do dentysty niz jak 1 do ginekologa
czy mialyscie podobne objawy??
znalazł sie spec od 7 boleści
a piosenka kiedy byłem , kiedy byłem małym chłopcem kojaży mi się z nim i tak już zostanie.
Jesli natomiast chce Pan dyskutowac ze mna warunki ugody, to - choc jest na to troche pozno, ze wzgledu na wydatki, ktore ponioslam w zwiazku z przygotowaniem do procesu - jestem gotowa podjac dyskusje.
Ja też nie lubię Marysi i Pawła, muszę jednak stwierdzić, że Aneta i Mikołaj są ok.

Zabieg miałem przperowadzany 4 razy. [link widoczny dla zalogowanych] Ile powinien wynosic dzienny trening zeby dawal efekty?

- mało to razy osoby z najbliższej rodziny zabijały kobiety, tylko dlatego że pokochały nieodpowiedniego kandydata - i niby w cywilizowanej Europie żyli - nie gdzieś na wichurze muzułmańskiej współczuje, ja boje się naweet tych malutkich, az mam ciarki na całym ciele gyniusia ----> Twoje pytanie przenioslem na wątek do którego link masz w mojej stopce i tam na nie odpowiedzialem Ja nie jestem zadowaolona z pracy dr.Bromy poprostu spaskudził mi piersi ,i mało tego nie przyznaje sie do swojej winy tylko kreci i wciska jakies głupotu ,poprostu odmawia poprawki ,oczywiście jak zapłace to on mi ja zrobi . W sieci można znaleźć recenzje w zasadzie każdego produktu. [link widoczny dla zalogowanych]
Zresztą zakupiony u tej Sprzedającej, niestety bez gwarancji itp... Jak poczytasz wczesniej, przeprowadzilam sie 4 miesiace temu do Wloch z Irlandii. x byłam dziś u gina i powiedział mi że takie lekkie plamienia sa naturalne we wczesnej ciązy bo jeszcze nie wszystko sie ukształtowało. Sama mam 26 lat, ale moja kumpela ze studiów zaocznych ma prawie 40 a ja na serio myślałam, że ona jest w moim wieku! Lewatywa po prostu ułatwia wydalanie tego co jest w jelicie grubym a co wydaliło by się normalnie tyle że później więc nawet jak ktoś waży mnie to i tak nie jest to ubytek tłuszczu tylko kału. Może wreszcie uda mi się zerwać z wizerunkiem głupiutkiej Frytki z „Big Brothera”?
A wieczorem pobiegam.
[15.03] 08:43 zwariowana ciupaska
Acha noi oczywiscie utrata wagi bo to normalne przy tak niskokalorycznym posiłku.
Najczęściej brzydkie.