wydaje mi się że to jest Savage - Only You !

PostWys³any: Sob 1:12, 22 Mar 2014    Temat postu: wydaje mi siÄ™ że to jest Savage - Only You !

czy trzeba czy nie... [link widoczny dla zalogowanych] Ja chyba ust sobie nigdy nie powiększę i to ze względu na krótkotrwały efekt i wysokie koszty. Czy to takie aż straszne żeby odstawić tabse?

Banany [link widoczny dla zalogowanych] Nie przesadź z jej długością jeżeli będziesz czuć się fatalnie.

A co doprzebijania topowiem Ci, że raczej to nie boli. Kwasniewska i Jablczynska ok52-54kg ja dostalam gynalgin na nadzerke. ..chodze do niego juz od roku ..i niemam na co nawet ponazekac ;p koloryzacja rewela, trwała prostująca tak samo a jezeli chodzi o strzyzenie to zawsze umie mi cos nowego zapropo nowac.. Ginekolog mi powiedział, że to mogło spowodować, iż pęcherzyk graffa nie pekł na czas i dlatego teraz powstała torbiel. [link widoczny dla zalogowanych]
praca albo dziecko Twój problem to wkręcający się paznokieć. KOLEJNA OPERACJA. A jak wam poszło???????? [link widoczny dla zalogowanych] Dziewczyny gdzie jesteście??????????? Podemna mieszka pakistanka ....
Szydełkiem podważyłem wrośnięty paznokieć i odgiąłem go do góry, po czym obciąłem cążkami ten wredny zadzior tak, żeby już mi nie przeszkadzał.
Marconich 3.
Miłego wieczorku!!!