Wskaż piosenkę którą wszystkie zaśpiewacie - kto nie za

PostWys³any: Sob 22:28, 22 Mar 2014    Temat postu: Wskaż piosenkÄ™ którÄ… wszystkie zaÅ›piewacie - kto nie za

Jak mam się położyć to juz mi sie słabo robi na samą myśl ze znowu będzie pobudka. [link widoczny dla zalogowanych] pozostala mi tylko ziarnina.. Słuchają, są nastawieni na klienta, nigdy nie forsują na siłę własnych pomysłów, podchodzą do sprawy praktycznie, tzn włosy mają dać się łatwo i prosto ułożyć rano.
A jeśli posiadasz kartę na plus, dostaniesz przy pierwszej wizycie w salonie zabieg pielęgnacyjny sauną za 1 zł ;P.
ale z drugiej strony żabki funkcjonują i ludzie z tego się utrzymują.
Byłam u Michała z Infinity na Mikołajskiej.

I napisz ile kosztuje ten laser i gdzie robisz zabieg. [link widoczny dla zalogowanych] Od strony lewej jest napuchnięty i czerwony.

Przekonują o tym doświadczenia żonatych księży greko-katolickich na Wschodzie. bo do hirurga nie chce isc =( boje sie =( pozdrawiam wszystkich =) i trzymam kciuki zeby Wam sie juz paznokcie nie wrastaly =( auć... a moze ja cos zle robie?? Chętnie czy nie chętnie wybor jest ograniczony.. ale trzeba sie wybrac do dobrej kosmetyczki ktora jest po kilku szkoleniach...pozdro [link widoczny dla zalogowanych]
Do normalnych jeansow moze byc I chusta np. A myślisz, że takie coś też na nich działa? Prośba do znawców tematu lewatyw o wypowiedź, gdyż od poniedziałku rozpoczynam głodówkę oczyszczającą, a czyste jelita to podstawa w tym etapie - czy sprawa , którą poruszyła myycha jest naturalną? Oczywiscie wszystko wzielam tak jak mi kazał. po polsku to Stefania jak by kto pytał Majaaaaaaaaaaa menagerem hehehehehehheheheh naprawdę żałosne żeby w ten sposób próbować łapać klientów, ale z tego co wiem to tylko na jeden raz, bo jak raz komuś spieprzycie włosy (a mało kto jest zadowolony z wASZYCh usług) to nikt już nie wróci ........................ Naprawdę.
Trafilam do p.