wiza.

PostWysłany: ¦ro 20:47, 19 Mar 2014    Temat postu: wiza.

trzeb dbać siebie na codzień żeby nie wyglądac jak własna matka [link widoczny dla zalogowanych] Tylko brałam meizitang w grudniu, ale nie polecam. W ulotce piszą, że to się zdarza.
Witajcie Wszyscy!!!
Odżywkę i szampon nawet kupuję u fryzjerki aby w domu tez ich używać.

[link widoczny dla zalogowanych] start=0 [link widoczny dla zalogowanych]
to z tym badaniem to naprawdę super brzmi i śmiało można stwierdzić że naprawdę mamy świetne rokowania. ale skoro widac rozstepy to znaczy, ze deko zmalal, a od cwiczen nawet juz mnie przed okresem nie boli ;D sprawdziłam to była jakas podpucha!!! Jeśli uważacie, że 2300 to dużo to sprawdzcie jakie są ceny w innych prywatnych klinikach(nie mówię o Białymstoku), w których sam poród nie jest refundowany przez NFZ. Tak więc mam smutną - również i dla mnie wiadomość zyczcie mi szczescia i zarobienia duzo kasiorki Zazdrośc przez prawie wszystkie kobity przechodzi Wiadomo, że nikt ideałem nie jest, a to że coś sobie ktoś poprawi to już jego sprawa.
Bo nie mogłabym przeżyć tego, że on ucieknie i wyjdzie w nocy.
masowałeś tę bliznę?