Witam mpm,no mi lekarz przypisał bromocorn,którym zbiłam

PostWys³any: ¦ro 17:46, 19 Mar 2014    Temat postu: Witam mpm,no mi lekarz przypisaÅ‚ bromocorn,którym zbiÅ‚am

Moja sytuacja wygląda tak: [link widoczny dla zalogowanych] Ja byłam wczoraj w AVANT APRES na Racławickiej u Pani Basi.
Chcecie wyzdrowieć?
Ponadto powiem Ci szczerze, że nie widziałam ładnie powiększonych ust tym preparatem - więc napisz do dziewczyn z forum, aby przesłały Ci swoje zdjęcia.
Pozdrawiam

Soki (marchwiowy,winogronowy,jablkowy) w pierwszym dniu pije sie pol na pol z woda,w drugim-nierozcienczone [link widoczny dla zalogowanych] Ile minut?

i podobnie jak Wy, moją największą zmorą jest brzuch i ostatnio uda, bo latem mi się o siebie ocierają i pod spódnicę muszę zawsze nosić legginsy lub rajstopy Nie wiem co moglo byc byc jeszcze pomocne...wizyty u lekarzy nic nie daja.Boje sie,ze kiedys sparalizuje mi ręke całkowicie....mam 47 lat...jak sobie z tym radzic?? Za miesiąc będę mamą i chcę dać takie imię mojej córeczce! Po użyciu zmywacza koloru do włosów, włosy są bardzo miękkie, pachnące, lśniące - no i farba z włosów zeszła do naturalnego koloru - tak jak miało być Fajne Cięcie, takie nowatorskie, asymetryczne, widać że mieli nowoczesne szkolenia. [link widoczny dla zalogowanych]
NO CO WY ? ) ponieważ nie było żadnych odpowiedzi przestałam tu zaglądać.Dziekuje za przybliżenie mi całej tej sytuacji .na razie po pierwszym szoku (myślałam,że umre i zostawie swojego jedynaka )wszystko sie unormowało ale znając siebie zacznie sie panika jak pójdę do szpitala.mam dwa guzy po 2,5 cm.nie miałam robionej biopsji bo nie wyszła z powodu zbyt dużej ilości krwi w pobranym materiale.ty cała tę operacje przedstawiłas właśnie tak jak chciałam o niej przeczytać.troche mniej się boje ale każda operacja jest inna.no i pytanie, czy moje guzki nie sa groźne?operacje mam mieć w listopadzie ale dokładną date mam jeszcze ustalić z chirurgiem .dziękuję!mam jeszcze kilka pytań: Co do wagi - ważę, ile ważę, 58 było po Nowym roku, ważyłam się z ciekawości i mąz mnie nastraszył, że tyję. Ktoś tu pisał że nie wolno nic dźwigać ani się schylac a ja pracuję na magazynie 4 dzień, przynajmniej opuchlizna schodzi ale rana boli nadal i to mocno. to ze nie poszlo mi wtedy z ustnego wcale nie przeszkadza w studiowaniu,bo tu wszystkie egzaminy mam pisemne No widzę dziewczyny, że niezłe przejścia miałyście...
Koniec z tym!!!!
ale kaska wraca z tÄ…d
NIE!!!
Poza tym waza tez kosci i miesnie, wiec wagi tez nie ma co za bardzo porowynywac, bo ludzie przy tej same wadze b.