wali mnie to

PostWysłany: Pi± 19:19, 21 Mar 2014    Temat postu: wali mnie to

Wizażystka ma rację, do zdjęć zawsze robi się mocniejszy makijaż. [link widoczny dla zalogowanych] Zazdroszczę, masz to przekleństwo już za sobą.
Dla ciebie głodówka to katorga i tysiace myśli o jedzeniu, dla mnie fajny sposób na obserwacje jak umysł szaleje i jaki manipulant z niego niezły.

Bylam szykowana do cc, lezalam na sali przedoperacyjnej. [link widoczny dla zalogowanych] Ale silne leki przeciwbĂłlowe pomagajÄ….

moja matka jest polozna... 3. Usiąć, zrelaksuj się i zastanów, czy ja Cie kiedykolwiek obrażałam, czy napisałam jedno słowo na temat tego, że nie darzę Cię sympatią. Od 4-ch lat pracuje w gabinecie medycyny estetycznej - jak mówię, że jest to niesterylne i niehigieniczne - to znaczy, że to jest moje zdanie. Osłabienie energetyczne organizmu powoduje, że część toksyn pozostaje we krwi, a wydalone do zanieczyszczonego jelita grubego zalegają, i częściowo są wchłaniane na powrót do krwiobiegu. [link widoczny dla zalogowanych]
Anita De Witt, zalozycielka organizacji Stoploverboys.NU twierdzi, ze to juz prawdziwa plaga spoleczna, której ofiara padlo co najmniej 5 tys. od kilku dobrych miesięcy staramy się o dzieciątko, a tu nic jestem chyba już uzależniona od kupowania testów ciążowych..... włoski sa nawilzone, nie ma aureolki i ładnie pachna. Witam, No, masakra! Carey, a Ty byłaś w ogóle u brafitterki? Na ich stronie jest info o szczęśliwych cenach na niektóre wiosenne ubrania.
Wiem ze mnie zastrzelicie.
Jestem przeraĹĽona!