Forum Olsztyski Klub Linuksa Strona Gwna Olsztyski Klub Linuksa

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UytkownicyUytkownicy   GrupyGrupy   GalerieGalerie   RejestracjaRejestracja
 ProfilProfil   Zaloguj si, by sprawdzi wiadomociZaloguj si, by sprawdzi wiadomoci   ZalogujZaloguj

TYle szczęścia z takiej rzeczy!

Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastpny temat
Autor Wiadomo

Doczy: 25 Sty 2014
Przeczyta: 0 tematw

Ostrzee: 0/5
Skd: Finland

PostWysany: Nie 8:15, 23 Mar 2014    Temat postu: TYle szczęścia z takiej rzeczy!

Okularnica- jeszcze niedawno bylam w takiej samej sytuacji jak twoja mama. [link widoczny dla zalogowanych] Szukam teraz nowego cudu i trafiłam tu.
Nie martw sie tym bo w takim badz razie nasze organizmy sie oczyszczaly.

ale moge spytać.. [link widoczny dla zalogowanych] Hej hej!!!

Cele mam rożne...taki restart organizmu,wieczne problemy hormonalne,waga...Przeczytałam wiele z fachowej literatury,wiele przeżyc i blogów o tej tematyce a mimo to proszę o wsparcie wszystkich forumowiczow w walce o silną wolę,bardzo tez chciałabym skorzystać z waszego doświadczenia i wiedzy(forum to śledzę od dluuuugiego czasu,a mimo to i tak pewnie niewiele wiem)...Będę relacjonować kolejne dni...jestem Wam z gory bardzo wdzięczna za wszystko pozdrawiam Dostaje się tabletkę uspokajającą Głupiego Jasia. LOREN Salon który polecam wszystkim dziewczynom. Nie dokonczylam mojego poprzedniego wpisu, gdyz dostalam konwulsji ze smiechu. Została kilka razy przyłapana. [link widoczny dla zalogowanych]
Zabieg wykonywany jest metodą Kostka Arkady gdyby kogoś to zaciekawilo. Tylko rozmiary są ciut większe niż te w sklepach, zwłaszcza spodnie. Jola różnie piszą, Małachow ze do pierwszego przełomu kwasicznego czyli ok.6-8 dni, Walcz o to imię ja mam ten sam problem w salonie jest ich pełno w rogu obok telewizora jest ich z 10 !!! Santana ja też o tym myslalam ostatnio, stosowałam kiedyś głodówkę 2 lata temu 14 dni, nie wiem czy robiłam wszystko jak trzeba, teraz też się tak zbieram od wiosny. -nalezy przylozyc Bioptron BEZPOSREDNIO do swieconego miejsca.
Facet włożył mi inny kolczyk, dłuższy dzieki któremu powinno mi sie zagoić bez niczego.
jestem mloda mama,ktora chcialaby wrocic w styczniu do pracy,poszukuje odpowiedzialnej,milej osoby do opieki nad 8,5 miesiecznym synkiem,okolice Karlowic,w wymiarze 6-7 godz dziennie od pon do piatku,osoby zainteresowane prosze o kontakt mailowy karnen@o2.pl lub tel.
NA TYCH CO BYŁAM DO TEJ PORY ( W TYM MÓJ) NIE BYŁO ZADNYCH KONKURSÓW A MIMO TO ŚWIETNIE SIĘ BAWIŁYŚMY.

Post zosta pochwalony 0 razy
Powrt do gry
Wywietl posty z ostatnich:
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Olsztyski Klub Linuksa Strona Gwna -> Spotkania Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)

Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach

fora.pl - za wasne forum dyskusyjne za darmo