Test zrobilam kilka dni przed spodziewanym okresem,bo popros

PostWys³any: Pon 14:21, 24 Mar 2014    Temat postu: Test zrobilam kilka dni przed spodziewanym okresem,bo popros

a miałaś zniczulenie ? [link widoczny dla zalogowanych] Wyszło, że potrzebuję 1851 Total Cal.
aha-i o dziwo nie zjadlam nic slodkiego!!!
pozatym o imionach mozna by dyskutować bez końca...
Nie wiem czy mam go stosować według zaleceń, czy po prostu ja źle zrozumiałam i przepisano mi Gynalgin na wypadek wystąpienia zapalenia, grzybicy i powinnam go brać dopiero, gdy wystąpią jakieś objawy?

Szybka decyzja i krótka wizyta w aptece. [link widoczny dla zalogowanych] przedewszystkim zmień fryzjera to nie profesionalista,dla profesionalisty to nie problem.jeśli zaś chcesz domowym sposobem zrobić to kup sobie palette ultraintensywny rozjaśniacz który rozjaśnia 5-7 ton z 2 opakowania jeśli masz dłuższe włosy potem jeśli cię nie usatyswakcionuje ten kolor (bo może wyjść żółty)po 2 tygodniach powtórz ten zabieg.PAMIĘTAJ o dobrych odżywkach do włosów!!!!!!!!

kolo 17 zrobie sobie lewatywe a potem szybki prysznic i jak najszybciej do lozka troche poczytac, przynajmniej nie bede myslec o jedzeniu U mnie objawily sie torbielki obu jajników przedłuzającymi sie bólami miesiczkowymi nawet do 5tego dnia cyklu(1 dzień cyklu to 1 dzień miesiączki).Nie mialam zadnych problemów z nieregularnym cyklem.Poprostu torbiele bolą, zwlaszcza te wieksze.Teraz mam torbielke na 25mm i gdyby nie toze badam sie co pare miesiecy to nawet bym o niej nie wiedziala. Tak Fryderyk ,była w TVN Style i mówiła,przyznam ,że mnie tym zadziwiła trochę to pretensjonalne imię. Ados? Pozdrawiam Was serdecznie. [link widoczny dla zalogowanych]
witam zadnego bólu. Ale potem przestałam uważać na to, jak się odżywiam i zafundowałam sobie dodatkowe kilogramy. Swoją drogą to tez różnie bywa, innym sie udaję a ktoś raz zrobi to bez niczego i wpadka, w sumie osobiście nie znam ani jednej osoby która by wpadła za pierwszym niezabezpieczonym razie, ale słyszałam o takich Rano palce miałam spuchnięte i obolałe, doprowadzało mnie to do łez . Jak na tego rodzaju pytanie odpowiedzieć jeśli szuka się tak naprawdę pierwszej pracy? A mozesz zdradzic ile lat jestescie po slubie??
z góry dziękuje za jakiekolwiek informacje!!
Modereatorzy w każdym dziale zawsze pomocni!