taki fajny stary utwór ona jest blondynką.

PostWys³any: Sob 13:20, 22 Mar 2014    Temat postu: taki fajny stary utwór ona jest blondynkÄ….

a wczoraj byłam u fryzjera i mówiłam jej ze ma mi sciac 10 cm to ta mi 20 scieła...nio ale fakt faktem..miałam zniszczone..teraz musze tak robic zeby niedoprowadzic do rozdwojenia bo potem chyba wolniej rosna jak sa rozdwojone co..?? [link widoczny dla zalogowanych] Jak skończy pierwszy raz to potem za pewne może już dużo dłużej.
Bańki bezogniowe, kurczę...
Ale ci zazdroszczę tej dzisiejszej wizyty...ja jeszcze kilka dni musze poczekać a chetnie bym już zobaczyła cio tam u Niuni słychać.
2 razy miałam usuwany tylko brzeg paznokcia , aż w końcu tarfiłam do świetnego hirurga , który usunął mi cały paznokieć .
A tak w ogóle to cieszę się, że dołączyłam do was i mam tyle osób rozumiejących to co robię.
czy ktos z was uczyl sie w akademii prenier w warszawie na kierunku fryzjerstwo i moze mi cos wiecej powiedziec o tej szkole?

trzymam kciuki i czekam na wspaniałe nowiny!! [link widoczny dla zalogowanych] 3.zapiekankę

Będę tu zagladać i proszę o doping. mniam miało być wiekowo łapię się paprak i materialista, brak mi słów jutro zobaczycie fotki fajnych cycuszków. krysysy oczywiscie przychodza - najczesciej podczas drugiej serii. [link widoczny dla zalogowanych]
Mysle, ze gdyby czesciej ze mna to robil, to w koncu na nowo bym sie przyzwyczaila i bol by minal. - do obiadu:- podjadanie slodyczy, lody, [uwielbiam slodycze i moge jesc caly czas. Ps. Dolegliwości mogą nieco złagodzić ziołowe nasiadówki np. kobiet. zbadałam hormony ,nawet ok, na usg juz nie zdążyłam. Widzicie:
facetom sygnety mozna wybaczyc tylko w jednym wypadku, gdy jest arystokrata i nosi sygnet rodowy z herbem, ale lisa to nie dotyczy.