Słyszałam że trudno z tym wrucic do normy?

PostWys³any: Wto 17:09, 25 Mar 2014    Temat postu: SÅ‚yszaÅ‚am że trudno z tym wrucic do normy?

Niech ta forma zaspokojenia stanie się dla kobiety jedynie mglistym wspomnieniem, na tyle widocznym aby nie zapomniała nigdy jak mocno i szybko się uzależnia, ale na tyle rozmazanym, aby już nie czuła, że tylko pod prysznicem może osiągnąć pełnię szczęścia. [link widoczny dla zalogowanych] ja jestem \mloda mezatka\ i narazie o dzidzie sie nie staramy,ale oczywiscie pewnego dnia...
Ale ja nie chce sie z nim rozstawac tylko chce to uratowac
A ty gdzie sie wybierasz??
dzięki za odpowiedz, tylko że ja znalazłm w interneci pianki po około1.200 zł długie, a krótkie po 250 zł, czy są jakieś tańsze długie?

Tu macie fotki: [link widoczny dla zalogowanych] Bardzo mi przykro eve,,,, niek nie mowil ze bedzie łatwo ja pewnie to samo bede prezzywac setny raz jak nie dostane@ , teraz walcze zebym zaszła ale jak zwykle nie uda sie!!!

Malwina_Toruń dzięki wypróbuję ten Sedomix, bo wyczytałam ,że jest bez recepty ale skoro 2 tabletki Bellergotu nie pomagają to nie wiem czy coś słabszego pomoże..ale na pewno kupię. best_bra powiedziałaś że róznica miedzy jednym a drugim wymiarem musi mi wyjśc około 10 cm- mniejwięcej faktycznie tyle jest) tylko że nie wizięłaś pod uwagę że nie wszyscy nawet w młodym wiku mają jędrne piersi ja właśnie takich nie mam i mam zwisy gdyby je odrobinę podnieść wychodzi znacznie większa niż 10 cm róznica to po pierwsze. odczepcie się od winogronki!to jest bardzo fajna dziewczyna!dała mi parę raz i ja też schudłam z 77kg na 54!a wy grubasy po prostu jej zazdrościcie 50 1020 5558 1111 1143 4990 0016 Ewentualnie, jeżeli nadal będę się tak czuła zmieni mi lek ale rzeczywiście na znacznie droższy. [link widoczny dla zalogowanych]
Kapusta usuwa też trujące produkty przemiany materii i zawiera dużo witaminy C. Ide kolejny raz w polowie marca i nie szukam innego fryzjera.... Ciekawa jestem.... Jestem tu nowa. hey Dzień 3: Potrzebuje pomocy.
Program nie powalał to fakt.