przeczytałam wszystkie Wasze wpisy i sie okazało, że źle

PostWys³any: Pon 21:05, 24 Mar 2014    Temat postu: przeczytaÅ‚am wszystkie Wasze wpisy i sie okazaÅ‚o, że źle

najlepiej bieze sie butelke do karmienia dla dziecka wydraza sie dziurke i rozstwoerem soli(nic nie czuc) plucze sie nos. [link widoczny dla zalogowanych] Na to Renata zwijając się z bólu: Zamknęłam informację,że nie można odnaleść pliku ,zamknęłam to co się pokazuje w acrobate do ściągania i kliknęłam bezpośrednio na acrobate Bo wcześniej zamknęłam informację i klikałamwznowienie
Być może to faktycznie mobilizuje i zmusza do zwiększenia wysiłku jednak zmniejsza również moje szanse w wypadku numerus clausus.
Cześć.
Np jesli uznaja malzenstwo za niewazne bo partner byl uzalezniony od rodzicow to jest przeszkoda u on nie moze ponownie zawrzec sluby poniewaz sie do tego nie nadaje .

Na szczęście gdy widzę pająka od razu go zabijam. [link widoczny dla zalogowanych] Najlepiej zadzwoń do salonu i zapytaj.

Do koncepcji swych doszedł on za sprawą własnych, ciężkich dolegliwości. brzoskwinka napisz tu ja kupiłam od niej L pierwszy raz dotknął mnie ten problem. I obawe wielka nioslam na barach ze mnie palcem pokazywac bedą.... Ja też nie chcę za długo u innych przebywać bo wiem jakie to męczące.Moi rodzice i teście niby się cieszą i w ogóle ........ale tylko na przysłowiową chwilę.Bo każdy ma swoje życie i sprawy a z maluchami to ja muszę siedzieć. [link widoczny dla zalogowanych]
jak myslicie? Witam wszystkich milosnkow starej muzyki - Poszukuje piosenki W Refrereni taka kobieta spiewa trlalalal HEY NA NA NA NA NA - i jescze raz HEj NANAnA . Obgadamy sprawy zwiazane z ewentualnymi slubami Ja co prawda w najblizszych miesiacach za maz sie jeszze nie wybieram ale rozmowy na ten temat trwaja Nie wiem jak Wasi mezczyzni ale moj jest zafiksowany na tym, ze najpierw trzeba miec stala prace. Sorki , trochę zaniedbałam Was....... Naukowcy zbadali ,ze w zaleznosci od czlowieka, wieku, plci, budowy itp, wchlanialnosc tluszczow z przewodu pokarmowego do krwi wynosi od 12 do 15 g/h. no, nie gardle, ale na nadgarstkach , to jeszcze wyszukałam ciekawą lekarkę z zakresu reumatologii i ta obejrzawszy moją teczkę(!!) z badaniami stwierdziła, ze jeszcze tu czegoś brakuje. kurcze to jak je brac?bo nie mam ich z recepty.2 czy 3 razy dziennie?
bliscy i oddaleni jakby stali w lustrze
Kiedyś bardzo dbałem o obcinanie paznokci.
JA kupuje welle - wersja szamponu żółta nawilzająca.