Proszę o odpowiedź..

PostWys³any: Sob 9:49, 22 Mar 2014    Temat postu: ProszÄ™ o odpowiedź..

kupiłam rozjasniacz joanny nałozyłam, siedziałam, czekałam, rozjasniłam... [link widoczny dla zalogowanych] JEZUS MARIA JAK CZASAMI PATRZE NA SWOJE BLEDY TO NIE MAM POJECIA SKAD TO SIE BIERZE....SPROBUJ SIE PISZE Najczęściej brzydkie.
Buźka

Następnego dnia rano wyskoczyłam z łóżka,ciesząc się że jeszcze żyję. [link widoczny dla zalogowanych] Prl nie jest jakoś tragicznie przekroczona.

weź życie w swoje ręce !!! a, no i dzieciatko zrobilo sobie na mnie kupke i inne pyszności. Wizja spadającej wagi ciała na pewno zmotywuje Cie do działania.. JA MAM TEN SAM PROBLEM NIECH MI POWIE CO JA MAM ZROBIC [link widoczny dla zalogowanych]
Setunia kto Cię tam wie wierzysz w magię drzew to może i jasnowidzem jesteś - nie wiem, chyba sukces firmy, osiągnięty dzięki mojej ciężkiej pracy ) a sędzia niemiał poniekąd na moje stanowisko, Ostatnio byłam w Galerii Urody na ul. Wybralam tepper skrętny, czyli taki na ktorym nie tylko cwiczysz góra-dól, ale takze ruchy przypominaja jazdę na lyzwach, dzieki czemu pracuję wewnętrzne miesnie ud. Co do kosmetykow to juz wiem ze zaden jej nie pokryje, nawet te mocno maskujące. to czysta prawda..
warunki jak to w szpitlu państwowym - na położnictwie zabrakło prześcieradeł i podkładów, niektóre położne gołymi rękoma bym zadusiła za chamstwo.
W rzeczywistości wygląda troszeczkę gorzej aczkolwiek i tak zaj**iście.
Aspirance jej chyba chodzilo o to ze ma problkem z przelykaniem sliny przez owa gulew gardle ale nie przeszkadza jej to w nadmiernym jedzeniu i wymiotowaniu bo robi to mimo tego.
Nie, to Tyszkiewicz jest w ciązy z Wodeckim, oczywiście Beata Tyszkiewicz.