po oczyszczaniach sie nie lamaly ale w trakcie glodowki byly

Dołączył: 25 Sty 2014

Skąd: Finland

PostWysłany: Czw 17:01, 20 Mar 2014    Temat postu: po oczyszczaniach sie nie lamaly ale w trakcie glodowki byly

Mam duże doświadczenie w pracy z dziećmi poparte referencjami: [link widoczny dla zalogowanych] Guz za lewym uchem na wezle chlonnym,ktory od lat powiekszal sie. Nowa szósteczka 5 ćwiczenie to tak są te nożyce .
Do Czarownicy....
od kilku miesiecy mam problem z rekoma i niewiem czemu.chodzilam do lekarza mowi od ciezkiej pracy przepisala mi antybiotyk i bylo ok ale skonczyl sie i jest kicha w szystkie noce zerwane placzem niechcialo mi sie zyc niekomu niedawalam spac tabletek sie nazarlam jak glupia ale nic mi niepomaga teraz gdy bylam u lekarza twierdzi ze niemoze mi pomoc.a mnie to cholernie boli pracy zucic niemoge bo zagranica a tabletkami leczyc wiecznie sie niebede.ale natomiast moja znajoma jest pielegniarka z wyksztalce nie i mowila ze moge miec zapalenie zyl i co teraz?
jeszcze bedziesz laska, uwierz
Na pewno anestezjolog, chirurg, chyba 2 pielęgniarki no i pediatra, ale pediatra to tylko już do dziecka.

no to niezle schudl! [link widoczny dla zalogowanych] To oczywiscie tylko moja interpretacja jego slow i jak najbardziej moge sie mylic.

Cóż, ja to samo pytanie zadawałam osobom, które już wyjechały. i wyszły na każdym dwie krechy... Wiec wczoraj się odważayłam i ....wyszłam taka zadowolona i szczęśliwa, fryzura jest super, nie mówiąc o fachowej obsłudze. Ciekawe jakich? Nie chcę się rozłożyć!! [link widoczny dla zalogowanych]
jakby byl w troche innym kraju... Czesc z nich nigdy nie wróci do Holandii, poniewaz zostaly wywiezione do burdeli na Bliskim Wschodzie. uważam że masz poważny problem i idż z tym do innego lekarza,pozdro! 2. Jeszcze większa porażka!!!!!!!! Teraz mam dwie na prawym i jedną na lewym. To jest sztuka nie rzucic sie na jedzenie i nie zaprzepascic tego co osiagnelismy.Dlatego wazne jest zeby wychodzic z glodowki tyle dni ile ona trwala i pozniej zmienic nawyki zywieniowe na bardzoej zdrowsze.
Moje drogie zakupiłam Lide czekam na przesyłke i jak tylko dostane poinformuje o rezultatach to bedzie EKSPERYMENT KASIEŃKA LUB MÓJ PIERWSZY RAZ Z LIDĄ ???
Moja córka biorąc go urodziła dziecko z wodonerczem .
Najwyżej kilka słów z wyniku
na koniec była fluoryzacja kontaktowa całości (piana z fluorem na takich jakby sztucznych szczękach z pianki poliuretanowej-zagryźć), potrzymać kilka minut i potem 2h bez jedzenia i picia żeby fluor się nie wypłukał.

Wyświetl posty z ostatnich: