Forum Olsztyski Klub Linuksa Strona Gwna Olsztyski Klub Linuksa

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UytkownicyUytkownicy   GrupyGrupy   GalerieGalerie   RejestracjaRejestracja
 ProfilProfil   Zaloguj si, by sprawdzi wiadomociZaloguj si, by sprawdzi wiadomoci   ZalogujZaloguj

PA, PA.

Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastpny temat
Autor Wiadomo

Doczy: 25 Sty 2014
Przeczyta: 0 tematw

Ostrzee: 0/5
Skd: Finland

PostWysany: Wto 17:09, 08 Kwi 2014    Temat postu: PA, PA.

Trzymaj sie dzielnie Sand
Po pierwszej wizycie w szpitalu chciałam jeszcze wrócić do pracy, ale po drugiej hospitalizacji dałam sobie spokój.

dziś znów to samo. [link widoczny dla zalogowanych] A po trzecie powiedz mi z ręką na sercu, czy jakbyś miała wydać tę sumę na dżinsy czy jakieś super d*per modne spodnie z Hμ to też uważałbyś, że to dużo?
A poza tym borowinka jest super przyjemna.... Przewaznie wieczorem???? up Od soboty dołączyłam do tych, które się odchudzają z pomocą meridi. ja nakładam na suche i folia i recznikiem trzymam godzinke. [link widoczny dla zalogowanych]
Mam wlasnie taki 'babski klopot' -hmm aha! ja szukam wy szukacie i nic z tego jak was czlowiek zaczepi pogadacie chwilkę uśmiechacie się i...... Endzi - jak przeczytałam Twój post to się przeraziłam - całe szczęście że to tylko migrena z aurą, bo brzmiało jak SM. Lubię też zoo w Płocku i w Oliwie, warszawskiego prawie nie pamiętam, zamojskie średnie (bo maleńkie jest), w reszcie nie miałam okazji być dotąd. Bylam już u kilku i przeważnie zawsze byłam zadowolona. Wszystko, czego potrzebujesz to:
Chociaż niektórym wychodzą piękne dwie kreseczki już w 21 dniu cyklu.

mąż miał jednak rację - spuszczałam wodę nawet o tym nie wiedząc, potem dziecko jakoś musiało przytkać \wylot\ bo się nic nie sączyło
Otóż od około roku miewam ból w okolicy lewego jajnika... Mamamagdalena tak jak aura pisze,ciesz sie nuda i lenistwem bo pozniej zatesknisz za tym na bank .

mysle jednak ze wina lezy zarowno po jego jak i po Twojej stroni. [link widoczny dla zalogowanych] ale na pewno fajna-wsumie wszytskie sa ok.
Mówisz, że w Netto, albo w Biedronce. ja tylko napisalm to co mysle,nie ma nic gorszego niz pogon za moda i bycie jej niewolnikiem. Ocen ile maja lat - opisz ktora oceniasz, bo imion nie podam. Chodzę na zabiegi zwane mikrodermabrazja (chyba nie przekręciłam). Bo w 12 tc juz pasozyt przechodzi przez łożysko, a w 16 do mózgu dziecka . [link widoczny dla zalogowanych]
5. savage - only you bez recepty w aptece np asculan. moj chlopak takie mial gdyz zarazila sie grzybkiem odemnie i lekarz przepisal mu masc i juz nie ma tylko ze jego swedzily troszke...... Liczy sie tylko szmal, a jak dasz szmal - to zjezdzaj. taka jedna blondynka z facetem ktorego niby olewala i ktos robil z tego sensacje? ale na odbieraniu porodow swiat sie ne i konczy.

Kolejne przyniosły ze sobą wiele niespodzianek.
nigdy nie słyszałaś o OBCASACH? no i poszlam dzis w nich pierwszy raz
nie poczułas ulgi, bo w tym wszystkim chyba nie o to chodzi....co miałoby ci przynieśc ulgę?naturalne mówienie prawdy?

ariam jakie niestety male jest piekne kiedys mialam z tym problem jako nastlatka jakies smieszne buty na koturnie itp wygladalam jak oszolom i co dziwne nigdy nie mialam niskiego faceta zawsze sami wysocy nikomu to nie przeszkadzalo i ja w koncu zaczelam dostrzegac zalety moj maz moze nosic mnie na rekach i jest z tego powodu zachwycony zawsze trzeba doszukiwac sie samych pozytywow smieje sie, ze jak schudne to bedzie musiall mnie szukac w lozku, ale ja odpieram argument, ze poznalismy sie jak wazylam niecale 50kg i problemu nie bylo [link widoczny dla zalogowanych] zauwz ze zdrada to fakt ciala aby zdradzic ma sie to najpierw w sercu.
Jasne, że pasuje. Ortopedzi też nie polecają ich używania, ponieważ wpływają negatywnie na kształtowanie się postawy, nogi i stopy przyjmują nieprawidłową pozycję. z góry dziękujemy Pozdrawiam Was goraco jeszcze ze Szczecina. musze się ich pozbyć!!!!!!!!!!! [link widoczny dla zalogowanych]
Zdiagnozowane je jako zespół rowka kanału łokciowego. 80;сь... mam 167 cm / waga prawie 70 kg (jeszcze nie udało mi się przekroczyć)... Te tabletki nie są najlepszym pomysłem w czasie ciąży i karmienia piersią. Zaslynela z lekkom yslnego dania d**y na oczach innych. Margatka..daj znac, Kochana! Nie wiem jak dawno poruszany był temat, ale jestem bardzo ciekawy jak sie czujesz po opreacji i jaki jest wynik badania hispotilogicznego - czy jak tam to sie nazywa.?

Witam!!!
Ja już chodzę bez kul
Ewentualnie może mnie zapisać na ....dwa dni później.

Czekam na opinie [link widoczny dla zalogowanych] Zaczeło sie od niesamowicie silnych bóli (funkcjonowałam tylko na silnych lekach przeciwbólowych).
ale poniewaz on jest cieply i pewnie nic im nie wyszlo, to zabrala sie za Maseraka Co miałaś powiedzieć, już powiedziałaś. Teraz mam blizne jak wlosek i piekne powloki skorne brzucha. Molek Magda na początku było mi zimno, lekko kręciło mi się w głowie, nie mogłam spać w nocy. [link widoczny dla zalogowanych]
tam powinno sie wyświetlić zdjecie Dody. Mam ciemnoczekoladowe loczki do połowy pleców. Zastanawiam sie ile macie ubran w swoich szafach i jak czesto dokupujecie sobie cos nowego?? ze spodniami ma mega klopot, co skore to mnie bardziej pogrubia Nie wiem czy ktos tu jeszcze zaglada. Czy wy w ogóle czytacie ulotki?! JEśLI TAK TO JAK MAM ZACZONC????

Post zosta pochwalony 0 razy
Powrt do gry
Wywietl posty z ostatnich:
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Olsztyski Klub Linuksa Strona Gwna -> Spotkania Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)

Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach

fora.pl - za wasne forum dyskusyjne za darmo