oj chyba za bardzo sie tego wszytkiego boje , a nie powinnam

Dołączył: 25 Sty 2014

Skąd: Finland

PostWysłany: Wto 10:36, 25 Mar 2014    Temat postu: oj chyba za bardzo sie tego wszytkiego boje , a nie powinnam

dodam że mam bardzo zdrowe włosy nawet fryzjerka sie zdziwila (farbuje je co miesiac). [link widoczny dla zalogowanych] Jeśli chodzi o jakieś szczególne zachowanie/pobudzenie to zbytnio po sobie nie czuje. Też zaczyna mnie to przerażać, bo porodu fizjologicznego nie da się przełozyć na za dwa dni aż któraś pacjentka zwolni miejsce.
....
Między 56, a 63 nie do końca jest taka mała, ponieważ jestem wyższa.
przecieĹź ma idealny
wiocha
To takĹźe pomaga.

ciężko bo to nie może się wykluczac wzajemnie, a wady jakieś trzeba podać, tylko nie wiem jakie ... [link widoczny dla zalogowanych] wydaje mi się, ze bierznia jest na każdej siłowni i trener też jest na każdej A cena to juz zależy gdzie trzeba zerknąć na strony tam podaja cenniki.

Już idę poczytać Ciepło pozdrawiam gorzej, że jak jestem cały dzień poza domem to nie ma szans, żeby zupkę ze sobą wziąć Bardziej obawiam sie o takie rzeczy wydawaloby sie prozaiczne, takie jak np.prezenty można z toba pogadac?? Co dziewczyny sądzicie o tym orbitku [link widoczny dla zalogowanych] t-zdjecia-w-aukcji-i3098029817.html [link widoczny dla zalogowanych]
Rano znow nakladam pianke i wygladaja jak nieuczesnane, poplatane a nie krecone. jestem napalona na \gabriel\ czy ktos tam był? salon znajduje się na jelonkach w warszawie Ja niestety jestem dzis \uwieziona\ w domu, wiec nosa na slonce nie moge wystawic A Ty co porabiasz? musisz uwarzac na blizne ,polecam ci kolage naturalny ze smarowania blizny kiedy sie zagoji i bez strupków bedzie,podobno duze znaczenie ma kolage w skórze.ale w mojim przypadku niepógl za bardzo;/ tak wiec z bliznami róznie to bywa... Tatiana Okupnik, Malwina Ratajczak, Joanna Brodzik, Bogna Sworowska, Edyta Herbuś Z jakiej czesci jestes?
Czekam na odpowiedz ..
On też przeżył ..spotkanie z Voldermotem :>

Wyświetl posty z ostatnich: