od pokolen - delikatnie sie odwirowuje i wiesza sie jeszcze

Dołączył: 25 Sty 2014

Skąd: Finland

PostWysłany: Śro 3:42, 26 Mar 2014    Temat postu: od pokolen - delikatnie sie odwirowuje i wiesza sie jeszcze

raz 8 cm a drugim razem 5 cm [link widoczny dla zalogowanych] Co do jogurtu, to mi się wydaje że nic by się takiego nie stało, gdybyś go zostawiła w żołądku - chyba nawet gorzej wyszło, że go zwymiotowałaś, bo przeszkadzasz organizmowi w odnowie...
sorry poprzestawialam troszku literki
Zmieni się też sylwetka.

ja stwierdzam iz adrietta robi przemeblowanie, stokrotka jednak wyjezdza to moze teraz ktoras upiecze jakies pyszne ciasto? [link widoczny dla zalogowanych] a słyszeliście kiedyś o najnowszej metodzie leczenia wrastającego paznokcia, Kostce Arkady?

Otóż od około roku miewam ból w okolicy lewego jajnika... za to szefowa jest PIE**OLNIĘTA, lata, goni jakeś duchy czy coś tam, słyszałam jak fryzjerka kłóciła się z nią o materiał. Moim, podkreślam, moim zdaniem - szkoda nerek - podczas głodówki niech i one sobie odpoczną. A część która była w tzw kieszeni dziąsła już się zaczęła psuć. Aaaa jesienna mamo miłego rysowania...a ile Twój synuś ma??? [link widoczny dla zalogowanych]
pzdr. smacznego Cześć dziś wziełm tabce jakąś h temu, ale apetyt mam... Placisz mniej a czasem produkty sa lepsze. Cześć dziewczyny, Jak zaszlam w ciaze i zaczelam jesc normalnie 8 kg zlapalam w 2 tyg!!!Potem sie organizm przystosowal i bylo ok.
Czytałam w internecie o tym, link poniżej i zastanawiam się nad kupnem tego spwcyfiku, czy słyszałyście coś o tym.
poza tym z tego co zauwazylam nie dotyczy to tylko mnie ale tez wielu moich kolezanek.
Dlaczego 13 lat temu zdecydowałaś się po raz pierwszy sprowokować wymioty?
Byłam u lekarza i dał jej atybiotyk.
Zaden inny lekarz na konsultacji nie udzielił mi tylu fachowych odpowiedzi i odpowiednio mnie pokierowal co do zmiany mojego wyglądy, tak ze od marca tego roku jestem bardzo zadowolona z ust zrobionych włansie u niego.

Wyświetl posty z ostatnich: