nie cierpiÄ™ to:

PostWysłany: Czw 9:17, 20 Mar 2014    Temat postu: nie cierpiÄ™ to:

są takie które mają po 4,5 czy 5 kg ale tez takie po 15 czy 20 kg [link widoczny dla zalogowanych] Szlag mnie trafia jak w sklepach pytając o duże rozmiary panie wzruszają tylko rękoma i mówią że taaaaakich nie ma.W tym roku wybrałam się do DAJCHMANA ale co się okazało duże rozmiary skurczyły się. kontakt :
Przeczytałam całę 12 stron (łomatko o_O) i stwierdzam, że naprawdę jest nas wiele.
ich sasiad, ktory byl dla mnie towarzystwem znalazl sobie dziewczyne.........
A ty jestes homo niewiadomo, czy narcyz, skoro chcesz byc dla siebie pociÄ…gajÄ…ca.

Jak pisałem w 1-m poście, są to wartości orientacyjne, nie można im bezgranicznie ufać, aczkolwiek Twoje zapotrzebowanie będzie gdzieś w pobliżu tej liczby, na pewno nie wynosi 2500kcal (jeśli kalkulator podaje 1850). [link widoczny dla zalogowanych] Szczerze mówiac nie przepadam za zapachem spermy ani za smakiem, natomiast uwielbiam brac penisa do ust i doprowadzac mojego pana do orgazmu.

Czytając wasze slowa to tak jakby ktos znal moje myśli...wiem jest cięzko,ale ja wiem ze jestesmy przez to wyjątkowe...inne od innych ale wydaje mi sie że też bardziej wrażliwe.Mnie np.łatwo można zranic, bardzo sie przejmuje nawet jesli wiem ze ktoś mowi cos po prostu przez zazdrość.Zgadzam sie z tym ze jestesmy bardziej dojrzałe.Mam 19 lat i wiem ze marzenie numer jeden to zrobic cos z tymi bliznami na nogach! macie tu sraki polaki swego ukrwawionego kochanego kolorowego muzuła zaraz po tym co lubi robić najbardziej....http://i.iplsc.com/napastnicy-stali-okrwawien i-dajac-sie-fotografowac/0002B6DU98C3EPDS-C116-F4.jpg przestań z tym wreszcie chłopie, całkiem niedawno napisałeś taki sam topick. A się okazło ze ja znów w ciązy jestem. Oktavko: [link widoczny dla zalogowanych]
Patryk- super! jakos przetrwalam ... poza jednym dniem gdzie sie darl prawie przez cale poludnie i wieczor niewiadomo czemu to jest super... w sumie to dobry powód.Być seksoholiczką to też zatajona choroba, bo jak uzasadnić, że znalazła sobie innego faceta, skoro wszystko miała na miejscu u męża. sprzatanie (10 euro ze h), bbsittingi (8euro za h). jak lekarz zapytał czy boli powiedziałam przy poruszaniu i stwierdził że to normalka ale czy tak jest... Kilka miesięcy temu zacząłem pracę (po 12-14h na dzień) do tego w sobotę i niedzielę silownia lub impreza.
wrzućcie jeśli macie!!!
ustalmy termin zeby kazdej pasowało, zeby zadna nie miała jadu ani nic
masz cos co Cie w PL trzyma - mam na mysli dzieci..
Miała panieńską córkę i synka z tym mężem Turkiem.