Forum Olsztyski Klub Linuksa Strona Gwna Olsztyski Klub Linuksa

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UytkownicyUytkownicy   GrupyGrupy   GalerieGalerie   RejestracjaRejestracja
 ProfilProfil   Zaloguj si, by sprawdzi wiadomociZaloguj si, by sprawdzi wiadomoci   ZalogujZaloguj

Mam super ściete włosy i zajefane refleksy!!!!

Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastpny temat
Autor Wiadomo

Doczy: 25 Sty 2014
Przeczyta: 0 tematw

Ostrzee: 0/5
Skd: Finland

PostWysany: Sob 17:58, 22 Mar 2014    Temat postu: Mam super ściete włosy i zajefane refleksy!!!!

z kilkoma gramami. [link widoczny dla zalogowanych] Już nigdy więcej nie będę obskubywał paznokci podczas oglądania telewizji.....chyba. w ogole pierwsze slysze,i dlaczego jestes taka opryskliwa?
Tak mi się wydaje.
Kurde jak czytam ile lasek szaleje za takim jednym , czy drugim księdzem to chyba , muszę się zastanowić nad wstąpieniem do seminarium Ja biedny facecik , czekam na swoją wybrankę, a one wszystkie w Kościele Pozdro kobitki!!!!
Życzę zdrowia.

myslicie ze moge miec jakies zaburzenia hormalne?? [link widoczny dla zalogowanych] ;/ Tak mnie boli ze o mało co już się nie wykańczam.

Mam pytanie o piosenke z radia złote przeboje juz kilka razy ja slyszlalam i wpisywalam tylko co zapamietalam z tekstu w wyszukiwarke i nic!!! Tabletkę należy aplikować po tylej ściance pochwy, leżąc na plecach. mowi im ze chce podciac konce i scieniowac tyl, a oni scieli na krotko moje piekne loki, jeszcze mi nie odrosly, nienawidze ich boje sie, ze w nocy obudzi mnie chodzacy po mnie pajak, chyba bym umarla tym bardziej, ze lozko mam tuz pod oknem, a dzisiaj z firanki zwieszal sie pajak ... a co do sukienki to nie mam jeszcze pojęcia, chciałabym wyglądać ślicznie ale nie wiem do końca coż to znaczy, widziałam jedną taką jak dla księżniczki ale cena była KOSMICZNA (bagatela 799zł ) [link widoczny dla zalogowanych]
Trzymam kciuki za Ciebie i serdecznie pozdrawiam PRACA W MIŁA, W SUPER ATMOSFERZE- BARDZO DOBRE ZAROKI PODSTAWA TO JAKIEŚ 8 TYSIĘCY ZŁ ALE MOŻNA W MIESIAC ZAROBIĆ NAWET DWA RAZY TYLE = NAPIWKI. Świeże plamy na dywanie usuniemy najszybciej, gdy spryskamy je wodą mineralną. SSanie w zoladku jest najnormalniejszym i prawidlowym objawem kiedy zaprzestaniecie jesc .Nie ma zadnego zwiazku z paleniem papierosow. On chce - i widze to, że już dzieci...ślub... aaa i jeszcze L-Kanityna gratis którą też stosuję. Agika-ja mam blizne ok.dwucentymetrowa na nodze po zabiegu usuniecia znamienia, ktory mialam wiele lat temu.
Witam serdecznie.
Hejka ja poszlam do ginekologa z powotu spozniajacej sie miesiaczki 2 tyg.

Post zosta pochwalony 0 razy
Powrt do gry
Wywietl posty z ostatnich:
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Olsztyski Klub Linuksa Strona Gwna -> Spotkania Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)

Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach

fora.pl - za wasne forum dyskusyjne za darmo