Ktora pani chcialaby tipsy zelowe na darmo????

PostWysłany: Wto 8:34, 25 Mar 2014    Temat postu: Ktora pani chcialaby tipsy zelowe na darmo????

mam małe pytanko... [link widoczny dla zalogowanych] jak dla mnie to imię jesy obrzydliwe ale czytałam wypowiedż pani z pseudonimem SROGA TEACHER i wydaje mi się że niepowinna znęcać się nad dziećmi które się tak nazywają bo to nie one wybrały takie imie i to nie ich wina że się tak nazywają ja osobiśće uważam że taka nauczycielka nie powinna pracować w szkile !!! ale jak długo jeszcze potrwa zanim będą widoczne efekty, jeśli w ogóle będą...
SprĂłbuj kremu Ziaji SOPOT...daje lekki koloryt na twarzy, ale nie jest samoopalaczem
P.S.
po 3 miesiacach od ich pierwszego razu okazalo sie ze jest w ciazy!

I pchamy tego złoma, bo a nuż odpali. [link widoczny dla zalogowanych] pozdrawiam

a potem nakładam piankę do włosów.. nucccccciaa Hej Dziewczyny, Zazdrośc przez prawie wszystkie kobity przechodzi Wiadomo, że nikt ideałem nie jest, a to że coś sobie ktoś poprawi to już jego sprawa. Bardzo proszę, powiedzcie mi co jest ciekawego do obejrzenia w trójkącie między pałacem Buckingham, budynkami parlamentu a powiedzmy Victoria Station (a propos, to metro?). [link widoczny dla zalogowanych]
Dzieki za feedback Verba-młode wilki 1 Forum dopiero się rozwija otwarte niedawno wiec wszystkie zaczynamy od tego samego … mysle ze najważniejsze ze można zaczac od wzajemnego wspierania… Zwróć uwagę na zawartość węglowodanów, jak \w polowie \ byla na tym swiecie, a nozki miala jeszcze w brzuszku, jedna z poloznych powiedziala, ze moja siostra moze ja sobie wyciagnac i polozyc na brzuchu! czesc dziewczyny! Miałam chyba tak z 15 blach na 90 osób.
Myslalam tez o tatuazu jakims, wystarczylby jakis cienki, byle długi ale rodzice chyba wyrzuciliby mnie z domu.
Po takim czyms odrazu mozna strzelic sobie w głowę
np teraz zjadłam peirś grilowaną z pieczarkami i trochę sałaty, ale tylko dlatego ze spojrzałam na zegarek i minęło już 5 godz.
3100 kcal
A jak u was?