IgG - 177

Dołączył: 25 Sty 2014

Skąd: Finland

PostWysłany: Wto 22:44, 25 Mar 2014    Temat postu: IgG - 177

z góry dziekuej za pomoc [link widoczny dla zalogowanych] ulge przynosi opuszczenie dloni ale jak mam dobry tydzięń, czy dwa bez ataków obżarstwa to chudne trzy, cztery kilogramy.
hmm w sumie nie powiem ze wam zazdroszcze bo sama chcialabym miec baby ale jeszcze nie teraz..
ZASKOCZ PANNĘ MŁODĄ - zrób jej bieg po mieście, egzamin na żonę;
aha- z biustu mi bardzo duzo lecialo ale to juz taka uroda

Ktos jeszcze pisze z Wloch? [link widoczny dla zalogowanych] No coz ja mysle ze na dzien dzisiejszy jak to

[link widoczny dla zalogowanych] WOCE.pdf 2h Ale fajnie się na nim jeździ, tylko moja kondycja jest do niczego, więc musze po troszku się do tego sprzętu przyzwyczajać. Na forum symptome.ch,gdzie jestem aktywnym czlonkiem (wszyscy czlonkowie sa zarejestrowani) nie opisal nikt uszkodzenia zdrowia poprzez lewatywy. zimno tam? Czytalam w necie ze escapelle po12 h jest skuteczne w 85% i boje sie ze przy moim szczesciu moge byc w ciazy [link widoczny dla zalogowanych]
0,670 S/CO (ujemny 0,64) test na awidnosc ktory dzisiaj odebralam jest nastepujacy : Pozostały mi buty zakupione w Deichmanie w rozmiarze 44, zapraszam do zajrzenia życzymy szybkiego powrotu do zdrowia 30 min na najmniejszym obciążeniu. Polecam Unikat studio na Krzyżowej. dawno mnie tutaj nie było, ale jak czytam to tak jak u paniusi mój znajomy też na dniach bedzie miał rozmowe z psychologiem. powtorzylas badania ??
wątpię żeby robili to komuś kto chce zrobić obie nogi bo tak mu się chce, ja to wszystko znam od podszewki, widziałam jaki to ból, jak ludzie ryczą w poduszkę na rehabilitacji bo z tą całą maszynerią trzeba cwiczyć, jak ludzie chodzą z tym miesiącami bo kość nie chce się zrosnąć, radzę sobie to przemyśleć.
O czym my mowimy Przeciez lekarz nie powie Pani X ,Pani Kowalska potrzebuje Pani ograniczyc weglowodany bo Pania zabijaja bo nikomu sie to nie oplaci.
Nie kazda kobieta w ciazy ma te bole wszystko zalezy od wrazliwosci tzn jesli zawsze podczas okresu czułas bole w ciazy tez bedziesz je odczuwac macica się rozciaga to jest normalne

Wyświetl posty z ostatnich: