gdzie jest nacisk na praktykę!!

Dołączył: 25 Sty 2014

Skąd: Finland

PostWysłany: Nie 23:01, 23 Mar 2014    Temat postu: gdzie jest nacisk na praktykę!!

no i sprawa najwazniejsza dla mnie, emocje....nie obzeram sie, bo glodowalam, tylko bo jest mi sle, bo sie boje, bo uwazam sie za bezwartosciowa, bo to przynosi mi ulge, czy u Ciebie dzialal taki mechanizm czy nie? [link widoczny dla zalogowanych] Chociaz dzis na uczelni tez mialam ciezki moment,gdy moj kolega kupil sobie Princesse, a ja musialam poprzestac na wodzie Ale naprawde z calych sil staram sie wytrwac w tej dietce.
To jest sevice ktory jest proponowany, przyjety i dobrze oplacony.
Poza tym ćwiczył na tym facet który ważył na początku 93kg!!!
dla mnie paskudne to imie...nikola....bleeech...ale to tylko moje zdanie...jesli ci sie podoba, to po co pytasz na forum, to chyba ty decydujesz o imieniu dla swojego dziecka, a nie forumowiczki

Hej! [link widoczny dla zalogowanych] Ale tak jak mówiły wcześniej dziewczyny nie warto nic planować bo i tak wszystko wyjdzie spontanicznie.

20-25 ng/ml Facet nie ma swojego zdania, nigdy nie staje za swoimi pracownikami. Fryzjer pracuje na welli. Mam 27 lat i myslalam ze moze rzeczywiscie to nerwica (taka diagnoza lekarza rodzinnego i wszystkich znajomych) , ale teraz juz wiem ze tak nie jest i jest to problem kręgosłupa szyjnego. nie ma nikogo?? [link widoczny dla zalogowanych]
Jesli chodzi o doksztalcanie sie to comune i province organizuja kursy dla bezrobotnych ktore sa calkowicie gratis (finansowane wlasnie przez dane jednostki terytorialne), uwazam ze warto z nich skorzystac plus oczywiscie wzbogacaja jezyk. bee gees- night fever mialam zaczac w poniedzialek ale chyba zaczne jednak jutro. czy nie uwazacie ze to przesada? Moj sernik zawsze wychodzi i jest b.dobry. Ta dieta zachwalaja roznego rodzaju oszolomy twierdzac ze ona im pomaga a lekarze sie myla, na tej samej zasadzie dziala wiekszosc oszustow medyczno/dietetycznych. BERENDOWICZ KUBLIN są przereklamowani.
Jedz, ile chcesz jarzyny.

Wyświetl posty z ostatnich: