fajna ,ja bym sobie kupila

PostWysłany: Nie 3:46, 23 Mar 2014    Temat postu: fajna ,ja bym sobie kupila

biustonosz lezy teraz idealnie, nawet mój chłopak zauważył że zaczynam się zaokrągląć w tym miejscu. [link widoczny dla zalogowanych]
Przed Bożym Narodzeniem byłam u fryzjera.
Wiem, ĹĽe dÄ…ĹĽÄ™ powoli do upragnionej sylwetki.
Ale nie zniechecam siÄ™ , zestawik kupilam sama dla siebie, dla eksperymentowania dla siebie, nie z myslÄ… o formie zarobkowej, pozatym oszczednosc, nie wydaje kasy w profesjonalnym lub mniej profesjonalnym salonie, nie proszÄ™ kolezanek tylko robie sama dla siebie, i jak cos spiepsze mam pretensje do siebie i sama bacznie obserwuje co robie zle, i nastepnym razem sprobuje to polepszyc.
Trafiłam do specjalisty od chorób zakaźnych w Szpitalu Zakaźnym w Warszawie, jednak było za późno na szczegółowe badania.
Nie byłam nigdy w S4.
Wchodze tam dot ego biura a tam juz 4 kobitki siedza i sie naswietlaja, rozebralam sie usiadlam i no i ta Pani zaczela mi robic ten lifting, przyjemnie bylo, kawa ciostko, takie rozmowy z babeczkami, no i opowiadala ta Pani o tym co w danech chwili robi co do czego sluzy i o samym swietle w lecznictwie opowiadala, takze bylo swietnie, malo tego efekt po 30 minutach tego naswietlania, rewelacja, caly policzek mi sie uniosl, skora sie zrobila bardziej jedrna na twarzy, no jak w spa ale przyjemniej i tylko swiatlo i kosmetyki szwajcarskie bodajze...

Apropo wypowiedzi koleżanki wcześniej: [link widoczny dla zalogowanych] Witam wszystkie osoby odchudzające się, dawniej siedziałam tu na kilku wątkach szukając właściwego dla mnie sposobu odchudzania .

- JoannÄ™ LiszowskÄ… Pozdrawaim buĹşka MoĹĽe i po kuracji meridia nic mnie nie dopadnie Pozdrawiam Was wszystkich... Zauwazylam ze mam z tym spokoj tylko jak jestem na diecie lub ostro cwicze , jednak po diecie mam atak i szamam wszystko co wpadnie w rece a potem godzina na klopie lub nad zlewem.. [link widoczny dla zalogowanych]
hej jak miło kogos spotkać,kto słucha tego, co ja moge wam podrzucic jeszcze kilka fajnych tytułow Oktavko, to chyba jesteś bardzo młodą osóbką, że Twoje koleżanki nie mają dzieci? Chirurg znowu chciał zrywać. da się zjeść to paskudztwo, trzymajcie się! Musisz miec kase. Nie wiem jak bedzie kiedys...ciagle taka czarna?na starosc jak ja bede wygladac? Dieta nie jest zbyt uciażliwa-przynajmniej z tego co wyczytałam Warto spróbować.
Trzeba chyba chodzić codziennie ( i płacić) żeby się bardziej zainteresował.
buĹşka