Elpida, bądź twarda!

PostWys³any: Nie 15:22, 23 Mar 2014    Temat postu: Elpida, bÄ…dź twarda!

POWODZENIA DZIEWCZYNYKI JA ZACZYNAM OD NOWA OD DZIISIAJ A OD JUTRA DIETE JAKA MOZE WPROWADZE (to bedzie najwieksze wyzywanie od cwiczen ) [link widoczny dla zalogowanych] 1,5 l jak raz wlałem 2 l to potem miałem zakwasy na mięśniach brzucha ale nie wiem czy to od tych wygibasów czy po prostu mięśnie się napięły od ilości tej wlanej wody. po co ci ten Turek mało to u nas fajnych chlopaków w Polsce??
słyszałam coś o tych przylepcach ale mimo,że sie dobrze trzymają,to i tak wieksza siara,jakby go nam ktoś odkleił i to całkiem przypadkowo Sama chce sobie przebić pępek i jakoś nie boje się tyle o ból,co o konsekwencje dot.
Anakonda
Ale tak nie jest, bo w Polsce są ludzie którzy zajmują się planowaniem produkcji.

Z resztą przegladajac wątki natknełam sie na Ciebie ... [link widoczny dla zalogowanych] i jak???

1. Biale sa tandetne. Ale nie wierzę w dobrych chirurgów bo znam osoby które leczyły się z wrastania u najlepszych chirurgów a efekty były opłakane. Badania mogą być dobre ale jajeczkowanie nie zawsze jest w każdym cyklu . Dlatego jest to dla biednych ludzi. [link widoczny dla zalogowanych]
Ale mam doświadczenia i uwazam że trzeba zdecydowanie odstawić alkohol na czas odchudzania i nie pozwalać sobie na jednego. napisz swoje opinie, prosze. jutro nie pospie bo musze zrobic badania krwi, mam nadczynnosc tarczycy, lecze sie od niecalych 2 miesiecy i musze ja skontrolowac. Nie sadze zeby mnie bylo stac na wynajecie mieszkania samej, najlepiej byloby dla mnie wynajasc pokoj.Z dojazdem nie byloby problemu bo pracuja tu ludzie z Turynu i dojezdzaja razem.Wiem, ze moze moje maile sa nieco infantylne, ale gdy tu przyjezdzalam bylam ze po 4 miesiacach wroce do Polski, teraz wszytjo sie zmienil.Rok to dlugo i musze choc odrobine poczuc sie jak u siebie, a mieszkanie w hotelu temu nie sprzyja. Podobno tam 6000 operacja prywatnie. nie znam żadnej osoby, której włosy puszyłyby się aż tak bardzo, nigdy nawet przelotem, na ulicy, nie widziałam nawet takiej osoby... I uczciwosc tez.
2.makaron szpinakowy
jak ktoras z Was jest z prawobrzeza to czekam na odzew
MOŻNA