czy zadałaś sobie kiedyś to pytanie?

PostWys³any: Pi± 21:29, 21 Mar 2014    Temat postu: czy zadaÅ‚aÅ› sobie kiedyÅ› to pytanie?

Proszę o opinie dziewczyny które są już po zabiegu i wiedzą coś na ten temat. [link widoczny dla zalogowanych] Bo wezma mi je na min 2 tyg i nie bede miala w czym ic na komunie brata
Od pasa w dol to jest masakra a w gornej czesci ciala to jeszcze nie az tak zle....
str.
mam tak samo, boli podobnie jak przed okresem, tylko że już z 3 tygodnie tak sie pojawia.
Mi akurat zależy na lepszej opiece nad noworodkiem, jakby coś się działo dlatego wybrałam szpital.

hej słuchacie, ja kupiłam rajstopy w sparu na allegro za 30 zł firmy:air silk, kolor: [link widoczny dla zalogowanych] gdyby nie odrosty to nosiłabym ze 4 tygodnie.

Aksamitna, własnie zadzwoniłam do kliniki w związku z tą listą. zawiera ok.1 g.węglowodanów) [link widoczny dla zalogowanych] _id=830 trochę nadrobiłam zaległości w czytaniu co tam naskrobałyście... a tak apropo polecam super ksiązke WYZNANIA GEJSZY ,filmu jeszcze nie ogladałam ale ksiazka jest the best [link widoczny dla zalogowanych]
boję się że jak zrobię pasemka na moich odrostach to będę miała na głowie paletę kolorów - ciemny brąz, pasemka i jeszcze odrosty :/ TEORIA czesc Zaufajcie mojemu doświadczeniu !!! jestem przekonana ze i na ciebie przyjdzie czas i bedziesz mogla podzielic sie z nami radosna nowinka i to z pewnoscia juz niedlugo nastapi.teraz wydaje ci sie ze czas tak wolno leci,rozumiem cie doskonale,ale kiedy juz bedziesz miala dzidziusia w brzuszku to dopiero zobaczysz jak to jest naprawde. to rodzina mojego narzeczonego jest przekonana,że jestem panną, bo Narzeczony nie chce, by mnie traktowali jako tą gorszą, bo to środowisko ludzi z małej miejscowości z resztą pisałam Wam wcześniej o Jego Proboszczu, jak nas -mnie potraktował - tylko jak sie obudzilam..
Ma on specyficzny sposób bycia, mówi bardzo gwarą śląską (do tego mam na szczęście sentyment), dziwne, ale można było odnieść wrażenie, że nic z tego dobrego nie będzie.
suonce
pozdrawiam Asik!
Dostajesz leki przeciwbólowe w żyłę, więc jest OK.
czy usunięcie chirurgiczne sprawi, że będą mniejsze?
Nie wiem jak oni to zrobili ale pomimo krótszych włosów po poprawce wyszło zaj**iście.