Forum Olsztyski Klub Linuksa Strona Gwna Olsztyski Klub Linuksa

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UytkownicyUytkownicy   GrupyGrupy   GalerieGalerie   RejestracjaRejestracja
 ProfilProfil   Zaloguj si, by sprawdzi wiadomociZaloguj si, by sprawdzi wiadomoci   ZalogujZaloguj

Bardzo proszę o możliwie szybką i konkretną odpowiedź,

Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastpny temat
Autor Wiadomo

Doczy: 25 Sty 2014
Przeczyta: 0 tematw

Ostrzee: 0/5
Skd: Finland

PostWysany: Czw 4:09, 20 Mar 2014    Temat postu: Bardzo proszę o możliwie szybką i konkretną odpowiedź,

Podobno tak, ale kto wie co mi jest naprawde?? [link widoczny dla zalogowanych] Co więcej - to co chcemy zjeść może być nie tylko niskokaloryczne, ale jednocześnie obfitować w składniki “energochłonne” tj. Wczoraj już któryś raz czytałem na necie, że przy spalaniu 100 g tłuszczu powstaje 109 ml wody.
Dzisiaj mam dzień z warzywkami a w domciu gotuję barszczyk to bym sobie trochę podjadła tych buraczków ugotowanych, bardzo je lubię ale czytałam gdzieś, że one nie są wskazane w dietach.

Pozdrawiam goraco! [link widoczny dla zalogowanych] Mam okropny odruch wymiotny przy jakiejkolwiek ingerencji w jamie ustnej.

Gdy wróciłam do domu bo przecież ciąża to nie choroba na drugi dzień dostałam miesiączkę. 2 porcje Smutek- ale lepiej wybierzcie sie do kosmetyczki Proponuję zacząć od darmowej lektury na chomiku: [link widoczny dla zalogowanych]
i najpierw zjadłam sniadanko tzn. Ale doświadczenie uczy, że cieniuchno wychodzi się robiąc inaczej. mam 14 lat i nosze duze 75C i mam 168cm wzrostu i waze 50 kg i jedna wypowiedz mnie zachecila i pocieszyla. 1 (ja) na 3 (oni). wiesz dlaczego nie ma tego na kazdym bazarze ? Myślicie , że pasuje to??? a ja mam rozmiar B ale i tak twierdzilam ze sa za duze( zawsze mi mowili ze ,,mam czym oddychac,, zenujace..i peszace!!!
http://www.przychodnia.pl/diety/index3.php3?t =3
[url=http://www.cascorojo.com/index.php/component/kunena/bienvenido-mat/1807#2620]???????? [/url]

Post zosta pochwalony 0 razy
Powrt do gry