A wy mieliście dzieci?

PostWysłany: ¦ro 0:11, 26 Mar 2014    Temat postu: A wy mieliĹ›cie dzieci?

Jeżeli piersi wypadają wam ze stanika, stanik nie zbiera, nie trzyma, biust wisi na ramiączkach, a zapięcie wędruje na kark, znaczy, że macie zbyt luźny obwód. [link widoczny dla zalogowanych] mysle i mysle jeszcze nic straconego zawsze mozna do tesciowej zadzwonic i poprosic o przypilnowanie dzieci ja to w ogole podgaduje (tesciowa ma lipiec urlop) czy dzieci na kolonie nie wezmie (2 dni) ale nic z tego no a na urlop zabieram mame maz nie bierze urlopu nie moze sobie na to pozwolic (bardzo szkoda) ale damy rade i wiesz jakos teraz mnie dzieci nie mecza mimo ze synek taki maly ale on kurde jest boski i najukochanszy jak wspomne te moje wrzaskuny blizniaczki to chcialam predko do pracy pamietasz zreszta?
Żeby jednak był efekt należy pamiętać o właściwym odżywianiu pomiędzy głodówkami....tu jest cała tajemnica skuteczności

dzięki.. [link widoczny dla zalogowanych] a ja w środku wyję!!!

buziaki dla Ciebie W prawdzie nie płaczę z powodu braku upominku, ale szkoda, że zostałam tak niemiło potraktowana. No i w ogóle jak próbowałam to miałam problemy Proszę Amelio. Brałam luteine z przepisu lekarza na wywołanie okresu przez 7 dni 2x1.Po tych 7 dniach odczekałam 2 i dostałam normalny okres trwający 6 dni.Czy to znaczy, ze ciąże mozna juz wykluczyć?? [link widoczny dla zalogowanych]
Chodzi mi o to, co dokładnie jecie pierwszego dnia po zakończeniu, co drugiego itd. Sie wkurzylam, chyba teraz pójde tam dgzie ona chodziła, bo drugi raz nie dam sie ogolic! Witam, [ Szkarady wiec popieram zdobycie kanadyskiego wyksztlacenia-nawet jakiegos dyplomu-napewno sie przyda...Ja bylam w collegue wieczorowo-poswiecialm 2 lata ale bylo warto. Za 2 godzinna wizytę zapłaciłam 100 zł (duuużo cięcia, duuużo farby).
co by tu wymyslić????
powiem ze bohemian rhapsody rowniez znajdowalo sie w czolowce najgorszych piosenke wszechczasow w angielskich programach tv
Ja tez przewaznie przesiaduje w domu albo przy necie jak jest
NaprawdÄ™ to tak wyglÄ…da?
A wy się dziwicie 60 cm jakby to było coś niezwykłego.