Forum Olsztyski Klub Linuksa Strona Gwna Olsztyski Klub Linuksa

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UytkownicyUytkownicy   GrupyGrupy   GalerieGalerie   RejestracjaRejestracja
 ProfilProfil   Zaloguj si, by sprawdzi wiadomociZaloguj si, by sprawdzi wiadomoci   ZalogujZaloguj

A i jeszcze jedno kosmetyczka ???

Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastpny temat
Autor Wiadomo

Doczy: 25 Sty 2014
Przeczyta: 0 tematw

Ostrzee: 0/5
Skd: Finland

PostWysany: ro 23:57, 19 Mar 2014    Temat postu: A i jeszcze jedno kosmetyczka ???

szukam dobrego ginekologa- endokrynologa (od Torbieli na jajnikach)- kogoś kto łaskawie każe zrobić badania hormonalne- bo reszta ma to w dupie/ kogoś kto operuje [link widoczny dla zalogowanych] Chodziłam jeszcze do liceum ,ciotka jeszcze na tyle młoda że byłyśmy kumpele.Rodziła drugi raz ,no w końcu posadzili ją na fotel,chyba miała już parte skurcze,nagle personel zaczął coś się ją pytać,trochę oprzytomniała, nagle nachyla się nad nią jakaś dziewczyna, -o to pani o kurde! Były wybory Miss Szkoły.
Na forum są wypowiedzi dotyczące NIEPOŻĄDANEGO działania LIDY i są też WYPOWIEDZI osób które ZAKOŃCZYŁY KURACJE-SCHUDŁY i odstawiły już tabletki uzyskując pożądaną wagę i nadal są szczupłe- bez problemów zdrowotnych .Myślę ,że zawsze znajdą się zdania ZA i PRZECIW bez względu na RODZAJ DIETY.
nie sposób oglądać go przez 5 min.

A co do tego jacy sa Polacy...Ludzie,nie porownujcie Polakow z Turkami,ci drudzy powinni zostac w Turcji,bo kompletnie nie potrafia i nie chca dopasowac sie do Europy.A tak naprawde Turkow to bronia dziewczyny,ktore sie z nimi zadaja. [link widoczny dla zalogowanych] Dramaty ludzkie - ile miała w pasie i dlaczego.

Zapraszam wszystkie przyszłe oraz obecne mamy na bezpieczne zakupy wyprawki oraz innych artykułów dla Waszej Pociechy do sklepuwww.kinderswiat.pl Rozumiem, ze masz w tym doświadczenie, więc podaj namiary na dobrego specjalistę Książeczki Dąbrowskiej zamówiłam obie. slubu koscielnego? ps. [link widoczny dla zalogowanych]
jak to uslyszalam to myslalam ze jadac samochodem gdzies wjade zeby z soba skonczyc..ale jakos przetrwalam ten okres przyjechalam do domu wyplakalam sie i mi ulzylo.. ja książeczkę wyrabiałam tydzień temu...kosztowała 100zł + wizyta lekarza - 45zł - we wrocławiu...także widze, że ceny są różne tez polecam spróbuj nivea flexible curls, na moje włosy działa a jaki masz dokłądnie stepper kettlera? Pierwszy raz byłam mając 17 lat. nie zna końca,
[link widoczny dla zalogowanych] to zespół godny polecenia
do Magunia:

Post zosta pochwalony 0 razy
Powrt do gry
Wywietl posty z ostatnich:
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Olsztyski Klub Linuksa Strona Gwna -> Spotkania Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)

Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw